| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vím co myslíš a nemám ráda ani řeči, chlap se najde, děti budou.
Vůbec to tak být nemusí, může, ale nemusí.
Jsou takové, které měly vážnou známost ve 20, byly i těhotné, děti z nějakých důvodů nechtěly....a najednou je čas pryč, přes 40 a nikde nic a to jim dříve říkali, ty jsi mladá, máš čas a najednou šmytec.

Ale taky třeba ne, může to dopadnout jinak.
Nedá se to předvídat, třeba budeš mít štěstí, to se může změnit ze dne na den.

Jsou i takové, které jsou vdané, chodí na umělé oplodnění a taky nic.

Těch životních variant je spousta a ty školní večírky si dokážu představit.
Taky tam jedna moje spolužačka nemusí.

Jedna naše spolužačka řekla na srazu, děti nemám, nikdo mě nechtěl a já taky nikoho nechtěla.
Z davu se ozvalo, buď ráda...
Tak tenhle vtip od těch co mají rodinu taky neberu.

Ovšem někdy to končí tak, že hezká vysokoškolačka zůstane sama a všichni se diví proč a ty nehezké, nevím, byly rády za kohokoli, nebo co za tím je, ty děti mají.
Je v tom vybíravost, nároky, těžko říct.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.