| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nám tentokrát nejmladší tu a tam sezobl z adventního kalendáře tu bráchovi, tu sestře. Ovšem byl chytrý, takže občas tam i něco nechal a nesnědl jim datem blízké pytlíčky, ale vzdálenější. Tudíž chvilku trvalo, než se na to přišlo. Musel se jim omluvit a rozdělit své zbývající pytlíčky mezi ně, a protože samozřejmě snědl hodně dopředu i z těch svých, musel vzít kapesné a koupit jim náhrady. Oni si to nechtěli vzít, přišlo jim to příliš tvrdé, já ovšem mám jiný názor, takže museli s tím, že pokud budou chtít mu něco dát, mohou.
Ale on už si nic nevzal, že toho měl víc než oni a že to není spravedlivé. Nejhorší pro něj asi byla ta omluva a předat náhradní balíčky.
Rozzuřená jsem teda byla, ječela jsem fest, protože kradl, a i když děti nebiju, řekla jsem jasně, že příště udělám vyjímku a seřežu ho tak, že si týden nesedne - pokud ještě sáhne na něco, co není jeho a přivlastní si to - sladkosti nebo dokonce peníze.
Ale takový problém jsme měli kdysi jak s dcerou, tak se starším synem. Prostě ty pytlíčky jsou pokušení a děti se musí naučit tomu odolat a když to není na petlici, tak to zkusí, co se bude dít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.