| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,
já si taky pro jistotu zjišťovala, jak tam je naše dr. mezi svátkama - je tam až čtvrtek a pátek, úterý a středa bychom museli jít k zastupující - je to hned vedle, byli jsme u ní vloni mezi svátkama, aby Bédu poslechla, nějak kašlal, ale nic z toho - naštěstí - nebylo.

Béďa se tváří jakože mu nic není, lítá jak drak, stromeček ozdobili, ale má ucpaný nos, takže mu stříkám vincentku, na noc mu dám olynth + ten Bronchipret, aby se mu to uvolnilo i dole. Mám tady radši doma komplet všechno v zásobě, všechny léky - kašel, rýma, horečka, aby nás to co nejmíň překvapilo, však víš.....~;). Taky jsem koupila pro jistotu ty Strepsils pomerančový, prý už to můžou děcka od 4 let, tak radši.

Já už mám skoro všechno nachystaný - myslím jídlo, uvařený dvě polívky - čočkovou a rybí, udělaný salát - bez majonezy a s majonezou. Jenom zítra nasmažím filé (kapra u nás nikdo nejí). Musím se teda pochválit, jak jsem to všechno stihla, protože letos poprvé po x-letech jsem byla před Vánoci opravdu v práci až do posledního dne, vloni jsem měla dovču a předtím jsem byla na mateřský s Béďou~;). Ale já zase nepeču - peče moje mamka a tchýňka, dostáváme pravidelně od nich, takže já doma nemám před Vánoci shon s cukrovím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.