| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky-
Myško - já jsem chtěla napsat asi 10x, ale nikd to nevyšlo.....je toho přece jen hodně přes ty svátky....
To je fajn, že se vám potápění daří - no já bych na to neměla sílu a ani nervy....zvládám s odřenýma ušima naprosto nejnutnější. A. už je sice líp, ale mně potrápila vyčerpanost, kdy jsem se málem vyblila z podoby - dokonce mamce se už i zdálo, že jsem znovu těhotná....ale já bliju, když jsem vyčerpaná.....no snad aspoň něco shodím, na jídlo se teda fakt nemůžu ani podívat.....omluva za osobní vsuvku.
vidím, že to u všech s dětma bylo stejné - zdobení stromečku do noci - já šla spát ve 3...s kojením nepočítatelným - asi po hodinách....no a pak to takto dopadlo - dokonce jsem odehrála jen 24 a 25 - a to už teda nestálo za nic, protože mi už bylo blbě a musela jsem i odjet. No a přímo 24. to u nás byla hrůza - poslalal jsem kluky "vyvenčit", aby jim vytrávilo před večeří a násldným odchodem na dětskou půlnoční, kde jsme všichni včetně juniorů vystupovali - no a oni mi potvůrky zkoušeli led na potoce - byl prý dost tlustý a tak na něho skákali tak dlouho, až ho celý podupali a dostali se na bahnitý základ - tomu odpovídaly kombinézy a boty a i když se disciplínovaně vyzuli ještě venku, tak celou chodbu zaťapali blatem včetně stěn - to naše tížené vymalování - to co mi dalo tolik práce k tomu manžu dokopat a co jsem pracně uklízela s břichem pod nosem a uhnala si tak krvácení a předčasné přijetí do porodnice......kupodivu jsem po nich ani neřvala - jen jsem vše naházela s velkou opatrností do vany, popřeslíkala je a večeře se konala až po příchodu z kostela.
No a Anežka se už několikátý den vehementně snaží dostat se z polohy ležmo - zvedne hlavičku a zapře se do loktů a už se jí i podařilo si úplně sednout, ale ze šikmé plochy - což zas tak by ještě jako nemusela, stačilo by pro začátek třeba přetáčení ze zádíček na bříško, že....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.