| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak vás zdravím, chci se s vámi podělit o dnešní novinky. Byli jsme s Kájíkem u doktorky na kontrole. Představte si, že nás navštívil zlobr jménem streptokok.
Na +++. Penicilin máme na 10 dní. Čili budem pokračovat v sezení doma. Ještě, že venku není nasněžíno. To by mi bylo líto. no ale zdraví je na prvním místě. Kájík má i CRP v pořádku, dokonce mi dnes doktorka řekla, že mu nechala dodatečně udělat to ASLO vyšetření na streptokoka. Možná vzpomínáte jak jsem vám tu o tom psala. Kájíkovi to vyšlo nízké, což by mělo znamenat, že ten streptokok u nás není zabydlen trvale. Tak alespoň to mě potěšilo. Taky jsem se dmula pýchou, Kájík v ordinaci četl očkovací kalendář a popis vakcín,když se nudil a paní doktorka mi řekla, že by ji zajímalo jeho IQ, že je to velice bystrý kluk. Ještě to zdraví bychom potřebovali ve větší míře. Dnes mě čeká hora prádla na žehlení, stále doháním resty. Pomalu také začínáme řešit kdo bude hlídat po svátcích Káju, babička je taky pěkně nachlazená, tak o ni mám obavy. Přece jen není nejmladší a svých chorob má také valnou hromadu. Klukům začne zkouškové období tak je budeme muset také zapojit. Tož tolik od nás marodů. Vám všem přeju pohodové období a bilancování všeho dobrého teď na sklonku roku. ~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.