| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko ! Přeju aby váš lék na imunitu byl dostatečně účinný. Při současném počasí asi nebude trvat dlouho než vypukne nějaká chřipková epidemie. Teď prý řádí střevní chřipky. To je taky lahůdka. Tak snad se nám budou nemoci vyhýbat velkým obloukem. Silně přemýšlím jak podpořím naši imunitu. Vitamíny jsem nakoupila celé rodině, teď by to chtělo tu pestrou stravu plnou vitamínů a hodně pohybu na čerstvém vzduchu. Teorii mám zmáknutou, teď ji jenom uvést do života. Kousek od domu máme pěkný městský park, tak doufám, že budeme brzy chodit na procházky krmit labutě. Týden před tím, než Kájík onemocněl jsme tam byli, máme i fotky, škoda, že je sem neumím vložit. Nikdy jsem to nezkoušela. Tvojí Elince by se labutí rodinka určitě líbila. Náš Kájík se bojí, nesmí se k nám moc přiblížit. On vůbec ptáky moc nemusí. Babička má andulku a druhý děda korelu a běda je vypustit z klece když jsme na návštěvě. Kájík prchá i před slepicemi na dvorku. Zase miluje pejsky. Toho by moc chtěl, ale já zatím tvrdě odolávám. Zatím máme jen kocoura. Na štědrý den se nám vrátil kocour celý pobitý, v pelechu na zahradě měl krvavou deku, no nevíme co se mu stalo, ale hlavu jsme z toho měli těžkou všichni. Tři dni jsme se o něj starali jak o nemluvně. Kocour už je dnes v pohodě, ale mě to rve srdce když to zvíře trpí. Tak zase někdy ahoj !!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.