| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky trnu, jak to bude ve školce od ledna....

IVČO - co Kájík, bude ještě pořád doma s babičkou?? Dáte ho do školky až na jaře?? S tou imunitou je to tak jak píšeš - prostě pestrá strava, zelenina, ovoce, za každého počasí venku.....

Tak já do Bédíka moc té zeleniny a ovoce nedostanu, bohužel - a to ještě jí daleko líp než Jindra v jeho věku - ten naprosto odmítal jíst obědy, byla jsem z toho zoufalá, ať jsem udělala co chtěla, vždy to jenom rozšťoural a šel od toho. To Bédík si aspoň toho oběda dá, ale jinak takové věci jako lipánky, zakysané nápoje apod., ale ovoce a zeleninu jak takovou bych do něho nedostala.

Já jsem venku od kočárkových dob s oběma klukama denodenně, i když prší nebo sněží - v létě vezmem pláštěnky, deštníky a jdeme. Pouze když vyloženě padala nějaká kalamita, tak jsme nešli - to bych mohla na prstech jedné ruky spočítat, kolikrát jsme vůbec nešli ven. Máme tady řeku, v zimě chodíme ke kačenám, v létě vymýšlím pořád nějaké výlety do okolí, kluci milují hřiště, potůčky, jezírka......No, a Bédík byl stejně marod~a~

Příští rok jsem sama na sebe zvědavá, jestli se mi podaří zorganizovat ten pobyt v Beskydech (na ubytování mám tip od kamarádky, která tam jezdí x-let několikrát za rok), holky, vy mi to nebudete věřit, ale já na poslední takové opravdu dovolené nebo pobytu byla před víc než 10 rokama~f~....s Jindrou jsme na pobyt nikam nejezdili, stačily nám výlety, procházky atd. A kdykoliv jsme s ním sedli do auta, tak se poblil - v autě se mu dělalo strašně špatně, vůbec jsme se neodvažovali s ním jet někam dál než do okruhu 40 km~;) - jinak blijavice jak blázen. Béďa tohle vůbec nemá - tomu se vůbec špatně nedělá, takže cesta autem není žádný problém.

Teď mám hnací motor to Béďovo zdraví, že by mu ten horský vzduch opravdu pomohl, když je takový "marodnější" typ. Musíme se s manželem domluvit, jak by to nejlíp vycházelo i s jeho dovolenou - protože on s námi nepojede, zůstal by doma, aby mohl v klidu vymalovat obývák, musela bych vše zvládnout já sama, musím si sehnat co nejvíc informací a rad, jak na to.....~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.