| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj Gamy,
pokojík pro dvojčátka bych viděla jeden...osobně nevidím žádnou nevýhodu, když mají sourozenci společný pokoj a vůbec to nemusí být dvojčata. Při Vašem počtu dětí máte asi barák samej pokojík... :o)))
U jednovaječných dvojčat důrazně nedoporučuji stejné oblékání, nám se naši jednovaječní kluci hodně pletli, pro rychlou orientaci byli úplně k nerozeznání, jinak coby miminka jsem je ve stresové situaci nepoznala, když nebyli vedle sebe (když mě na kyčlích vzali s jedním do ordinace a bafli na mě otázku, kterej to je). Takže za mě určitě každému jinou barvu.
Co se týče jmen určitě dopuručuju každýmu úplně jiný jméno - od jinýho písmena, jinak znějící (ale zase, aby vedle sebe ty jména dobře zněly, dodnes si pamatuju výbuchy smíchu při dvojicích Marek a Erik, nebo Marek a Radek)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.