| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

tak jak se vám vstávalo do Nového roku? My jsme si tedy přispaly skoro do 10 hodin, vzbudila nás Lóra. Holky, vůbec netuším, jak holky v úterý vstanou do školy. Teď o vánočních prázdninách se naučily chodit spát hóóódně pozdě a vstávat ještě později. ~f~

Dneska bychom měly mít k obědu čočku, ale tu jsme měly v týdnu, protože Eli na ni měla hroznou chuť, tak jsem dneska akorát udělala bramborovou kaši a ohřála řízky od včerejška. Šári, že si k tomu vezme bramborový salát a my s Eli jsme si k tomu daly tu kaši. Z vody z brambor jsem si udělala ještě česnečku, moc jsem si pochutnala, ale smrdím česnekem od hlavy k patě. Až půjdeme odpoledne ven, tak doufám, že na nikoho nepotkáme a na nikoho nebudu muset promluvit, jinak by padl.~f~

A jaký jste měli ohňostroj v okolí? U nás na vsi se letos sjela nějaká omladina (asi 20 lidí) před náš barák a stříleli petardu za petardou. Všichni sousedi venku, lidí jak na manifestaci :-). Připadá mi, že každým rokem jsou ty petardy silnější a silnější. Já to ještě nikdy v životě nezapalovala, strašně se toho bojím.

Navečer jsme byli ještě na oslavě u ségry, synovec David měl svátek, tak jsme se tam sešli i s její švagrovou, jejím mužem a jejich dětmi, jejíma "tchánovcema", domů jsme přijeli kolem 21. hodiny a holky začaly být ve svém živlu. Eli jsem nemohla dostat na kutě, Šári byla vzhůru nejdýl z celého baráku, prý šla spát ve 2 hodiny. Dívala se ještě na nějaké scénky v televizi.
No, tak to byl náš Silvestr. Přeju hezké novoroční odpoledne ~x~:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.