| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maesto, to je mi jasny, ze ji neco chybi...Jenze co? Proste ja si myslim, ze ji nestaci mliko. A to ze je pretazena asi taky, ale je to divny, kdyz ju nakojim a pak cci aby spala. Takze se pak akorat vycerpa tim placem. Ale proc place predtim? Hned po tom co ma usnout po kojeni? Proste se asi zlobi, ze nemuze usnout a kdyz ji chci pomoct v naruci tak rve jeste vic. Hysterak je prave kdyz place a z toho place prejde na udesnej rev, kdy mas pocit, ze si mysli: No matko, ted jsi to totalne posrala ~t~ Dela to prave ldyz ji vezmu do naruci a chci chovat. Ale poloha v leze je proste spatne.

Ale musim rict, jak jsem se bala Silvestra, ze se vubec nevyspim, tak prestoze jsem sla spat az ve dve, jsem se vyspala dobre. Ona totiz vubec nevyvadela. Uz jsem cekala ze kolem te druhe se vzbudi na kojeni, ale asi dvakrat se jen teochu probrala a chtela dudel. Takze zas usnula. Kojila jsem ji az tak za hodinu a pul a to mi pri odrihavani vytuhla na rameni. Bezne ji odrihavani totalne probere, takze v noci ji nedavam. Akoratze nekdy ji probere to ze si potrebuje rihnout.takze je to bud a nebo. Ale fakt po Silvestru spinkala uplne krasne. pak jeste probehlo jedno kojo v leze a vstavalo se se az v osm. A zadny dvouhodinovy muceni se a rvani :-) Asi to bylo cele narocne i pro ni, prestoze s nama zas tolik nepobyla.
A pak jsem jeste spala po obede hodinu a pul, mamka si ji vzala do kocarku a k nim. Takze relativne dobry. Uz bych teda zas spala, ale jeste mam nejake resty, tak doufam ze mala usne brzo a nebude delat sceny. Zrovma ji kojim, tak musim vycihnout spravny okamzik na polozeni do postylky :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.