| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Luceeku, nečetla jsem příspěvky, ale mám bohužel cca. 2 měsíce starou zkušenost se synem 5,5 let. Taky měl střevní chřipku, kdy zvracel a měl průjem vč. horečky. A večer jsem ho šla zkontrolovat a on ležel na zádech a začal zvracet.Jak jsem to viděla, automaticky jsem se sehnula u postele pro nachystaný lavor a automaticky, když jsem se zvedala, že mu ho dám pod pusu, že už určitě sedí a blinká (...vše cca. 3 vteřiny....) jsem si všimla, že stále leží na zádech a začíná se jakoby dusit. ŹÁDNÝ REFLEX, ŽE SI SEDNE, KDYŽ BLINKÁ A UŽ SE I DUŠÍ TAM NEBYL. TAKŽE JSEM HO RYCHLE POSADILA A ON SE ZHLUBOKA NADECHL. HROZNÝ ZÁŽITEK ~q~ Já tedy u syna vždy při nemoci spím na matraci, abych ho měla tzv. na očích, ale tohle mě úplně vykolejilo a já si uvědomila, že nevím, jak by to dopadlo, kdybych tam zrovna nebyla.
Nejsem typ co straší, ale asi bych u nich pro klid duše spala. Taky záleží na dítěti - syn spí jako dřevo, v noci vůbec netuší, že jde čůrat. Držím palce ať je to co nejdříve za vámi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.