| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, jsme zpět od dr.
Normálně se mi tam Kačka poprvně překulila na bříško :-) Pak zůstala jak placka ležet a cosi si prohlížela ~t~
Jinak teda očkovaný nejsme, prý má trochu zarudlej krček, tak uvidíme co se z toho vykulí...Prý se možná jen spustí rýma. Máme přijít až tak za týden když budem ok.
Poradila homeopatika chamomilla 9ch na zklidnění...tak jsem zvědavá. Jinak jestli prý mám pocit, že je hladná, tak ji mám přikrmovat. I prý můžu zkusit rýžovou kaši na noc. Musím to prostudovat. Dá se to udělat řidší a dát do flašky, že? Zatím ji nechci trápit se lžičkou. A sebe tak ne, když je to na noc ~t~
A míry ve čtyřech měsících jsou 5200g 63,5cm a hlavička 40,5cm. A já si říkala, že už i ty 62jky jsou jí malý...nevím, přijde mi že 56 nám vydržela douho a ta 62 tak jako přelítla...ale něco jí ještě je... Včera jsem vyřazovala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.