| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím,

budu nepopulární, ale to mi je jedno.

Nemáme auto a dcerku jsem přestala vozit v kočárku v 21měsících (a to začla chodit až v 16měsících). Byl únor, sníh, a poslední měsíc až dva se vezla v kočáru tak jednou za dva týdny, protože se prostě nedalo projet. A to jsme pěkně prosím i turisti, takže slečna holt chodila, co neušla poponesla se v krosně, nákup jsem nosila v batohu (je fakt, že nekupujem kartony mléka a 10pytlů mouky).
Barák taky nemáme, tedy ani zahradu, a bytové typy nejsme. Jsme pořád někde venku, výletíme se psem, na placatění na hřišti nás neužije. Slečinka prostě chodila a zvládla to bez cavyků.
V létě, v 6letech ušla téměř 30km po horách a druhý den si dala obdobný výlet naprosto bez problémů. Podotýkám, v průběhu cesty hopsá jak kamzík a zpívá si.

Závěr. Rozhodně se nechlubím, jen popisuju realitu.

Pokud dítě naučíte vozit si zadničku v kočárku do 4let, pak ho přesunete na elektrické autíčko a pak ho všude vozíte autem, fajn. V tom případě je nutné kočárek, ideálně nějaký pohodlný.
Pokud si myslíte, že chůze a pohyb venku je přirozená součást našeho života, tak se na kočárek vybodněte, přetrpte pár divadel typu "já se chci nosit" a ušetříte nejen pár korun za kočárek, ale zjistíte, co všechno se dá pěšmo zvládnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.