| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Bohužel někdo se o ty opruzácké věci starat musí."
No, u nás se snažím, aby se učinilo opruzu zadost (například se dopsaly všechny domácí úkoly, na které se u tatínka kašle, šlo se k zubaři/holiči/nejedly se jen gumové medvídky a čistily se zuby), ale zároveň aby byla i přiměřená "prča", tj. aby opruz aspoň nepřevažoval tak okatě.

Dítě to oceňuje, ale je fakt, že MĚ to - zvláště s chorobou - stojí HODNĚ úsilí ~;) a samozřejmě "vysmátý otec nad věcí" se tím trumfnout nedá ~t~~t~~t~
Mimochodem, "proč my taky nemáme auto" například znamená, že jsem se dobrovolně auta vzdala ve prospěch otce, který ho chtěl nádavkem k dalším prachům.
Dítě vidí "táta je větší machr, má auto".
Už nevidí, že s původní součástí SJM (přispěli jsme oba ze svých příjmů stejnou částkou) vydíral mámu ("když mi nedáš auto a ... a ..., tak budu dítě tahat po soudech a ... a pomstím se ti tak skrz něj").
Samozřejmě taky nevidí, že já musím s penězi zacházet obezřetněji, než zdravý otec (zdraví dostal do vínku zadarmo), neb se musím jistit proti nenadálým situacím + připlácet na léky.

Ne, že bychom o věcech výše opatrně občas nehovořily, ale myslím, že to je určité házení hrachu na zeď ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.