| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Už bych jí klidně věci tak, jak jsou, říkala..."

Jo, ale snažím se, abych jí je říkala co nejobjektivněji, bez přídatných "lumpů" a podobně emocionálně zabarvených záležitostí, které se mi chca nechca pořád ve vztahu k ex nedaří překonat ~f~

Kdysi jsem četla, že dítěti se nemá "pravda" podávat stylem "tvůj otec od nás utek za nějakou ku.vou a ty jsi mu lhostejný" (byť by to i byla pravda), ale "uvědomil si že se o tebe nedokáže starat a tak si odešel nejdřív vyřešit svůj život", což je svým způsobem totéž, ale nezmasakruje mu to tak jeho citlivou duši.

Když odešel ex, taky dcera nechápal, jak MOHL odejít, ze dne na den, a bez rozloučení, I OD NÍ, když ji měl přece tolik rád...taky jsem jí to nemohla naservírovat stylem "no asi nás tak nežral ani jednu"...byť přesně to je realita.
Vysvětlila jsem jí, že jsou lidé, kteří nejsou dostatečně zralí na vážný a dlouhodobý vztah, a že tohle byl zkrátka ten případ.
~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.