| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

jsme akorát doma už ze školy. Cestou jsme ještě nakoupily, Eli mi tam zas naházela spoustu bonbónů (miluje ty kyselé rybičky a žížalky). Děda jel pak pro synovce (on končí o hodinu déle než Eli), dneska měl prý špatný den - pětka z matiky. To zas ségra bude nadávat. Před Vánoci se tak snažil a nosil jedničky, protože chtěl takovou velikánskou pistoli a když už je po Vánocích, tak zas nějak polevuje. Ségra už volala, prý pistole půjdou zas na čas do skříně a když už je nejhůř, tak odpojuje počítač. :-)

Eli prý dneska neměli učitelku, jenom na 1 hodinu, prý má nemocné obě děti, ale snad zítra by už měla být. U nás v takovém případě supluje družinářka (jsme malá vesnická škola, taková rodinná, všichni se tu známe a navíc Šári sem chodila 5 let, takže jsme tu jak doma).

Šárce ráno nebylo dobře, já jí vařím ráno teplé čaje, protože nechce snídat, tak alespoń oslazený čaj s citrónem, to musí vypít. Protože tyhle dospívající holky trpí hodně na závratě a jednou jsem četla, že je to i poklesem cukru v krvi hlavně nalačno. No, dneska vypila čaj a prý se s ní všechno točí, celá se orosila a zpotila, tak jsem jí řekla, aby si lehla, dala jsem jí pod nohy 2 polštáře,a by je měla výš a takhle byla čtvrh hodiny. Dala jsem jí sušenku a hodně se ještě napila a pak prý už to bylo dobrý. Já si vzpomínám, že jsem jednou takhle v pubertě ráno omdlela, máma z toho byla tenkrát v šoku, nevěděla, co má se mnou dělat (ty nohy zvednout), dávala mi studený kapesník na čelo. Já se pak probrala a koukám, že ležím na zemi na chodbě. Tenkrát jsem měla ale silnou MS.

Šári to má každým dnem taky dostat, tak to je asi jedno k druhýmu. Než dojela do školy, tak jsem jí řekla, by mi poslala sms-ku, že je ve škole, měla jsem strach, aby sebou nešvihla někde v MHD nebo na ulici. Prý už to pak bylo dobrý.

A co vy? Gerberko, co Bédík? Všechno v pořádku? Školka bez problémů s topením? A co Ivčo u vás? Co Kájík? Napiš, jak se máte a jak to máte teď s tou školkou. Už jsi sem dlouho nenakoukla. A co Lipuška? A co u vás Leni? Co tvoje dcerka? Lepší se jí ten kašel? Myslím na vás, také jsme si tím prošli, dokonce několikrát v tomto roce. Jsem ráda, že ten rok je už za námi, nebyl po všech stránkách vůbec veselý.

Holky, tak se ozvěte, co je u vás nového, já sem navečer zase mrknu. Mějte se krásně ~;((


~s~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.