| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak my používáme tak na střídačku..manžel jedině kartáčky z DMka spíše tvrdší,měkké nesnáší~;). navíc on čištění dvakrát nedá a stejně má zuby skoro bez kazu..
já čistím jak blázen a kazů mám až až..ale hodně tedy už z puberty a 5 jsem měla po 1.těhotenství..elmex používáme také,ústní vodu. jinak pasty občas střídáme. kartáček mám Curaprox také posledních pár měsíců a nějak si na něj nemůžu zvyknout..přijde mi,že mi ty zuby pořádně nevyčistí~d~.

jo a dětskou elmex používáme neustále od 1.zubů,jen 1x jsme měli jinou pastu a syn má zuby hrozné,má zvýšenou kazivost~Rv.takže Elmex asi takový vliv nemá-teda aspoň ne u nás. dcera má naopak zuby v pohodě a má tutéž pastu..podle mě je to dané-i můj zubař to říká-a to,že nikdo neřekne,že to tak opravdu je a čištění to ovlivní jen minimálně-podle mě to tak je-vidím to na sobě i dětech.
mimochodem,máme učí ve zvláštní škole,má tam spoustu Romů,co ani neví,co je zubní kartáček a co? ani jeden kaz..tak čím to asi bude..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.