| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud by mi nebyl vyloženě něčím odpudivý, tak věřím, že časem bych se mohla zamilovat. Ne že by pro mne vzhled nebyl vůbec důležitý, ale je pro mne spíš důležitější charakter, spolehlivost, smysl pro humor apod. Konec konců, když se podívám na fotky kluků, co se mi líbili tak před 10-15 lety a srovnám je, jak vypadají teď, tak kdybych po nich šla kvůli vzhledu, tak už se dávno musíme rozvádět~j~ Málokdo stárneme do krásy.

A v podstatě jsem tutéž situaci zažila i z druhé strany - měla jsem dlouholetého přítele a když jsme se už docela dobře znali s jeho kamarády (poměrně velká skupina kolem jednoho sportu), tak jsem od několika z nich měla signály, že kdybych nebyla zadaná, tak by se mnou hrozně chtěli chodit. Přitom jsem je trochu znala už dřív a nikdo mě nějak výrazně nebalil, nejsem nějak prvoplánově atraktivní a když po mě nevyjeli kvůli kráse, tak neměli šanci mě poznat víc. Ale když jsme se pak poznali při sportu a různých akcích, tak mě měli rádi pro mou povahu, dobrou náladu, smysl pro humor, vědomosti a tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.