| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Veru říkala jsem si, kdy i tady tu parádní novinku oznámíš!!!
Tak moc gratuluju a přeju pohodové těhu a krásné zdravé miminko!!
A Maxík musí být úžasnej!!

Kim moc na tebe myslím, a věřím, že všechno bude v pořádku!!

U nás veselo, Vojta začal chodit, zatím dost vratce, jenže Anežka si myslí, že je to už parťák a tak ho furt tahá za ruku, aby šel s ní apod. Takže mám co hlídat...co si neudělá sám za úraz, protože je nezbeda a všude leze, když nedostane na gauč tak si přistrčí holek pračku nebo mikrovlnku a hned je výš, a ostatní úrazy mu pomůže Anežka. A ta je mimochodem jak z divokejch vajec, ta zima je hrozná...doma se dost nudí a tak dělá blbiny. A taky se mě moc snaží pomáhat a je fakt šikovná...ale občas to přežene a přidělá mě víc práce.
Lucka je ve škole moc spokojená, akorát odpolední stacík, taková družina, není nic moc. Doufali jsme, že tam s dětma nějak pracujou, učí je samostatnosti, něco tvoří nebo když je hezky tak procházky. Ale tak to nefunguje. V podstatě jsou ty dvě paní, co se tam o děti starají, rády, že je stačí dát vyčůrat nebo přebalit, dát pít nebo jíst. Takže Lucka tam většinou sedí a kouká v lepším případě na pohádku, nebo jen tak. Vyjímečně, když je málo dětí, tak i něco opravdu tvoří, malujou nebo tak. Ale to je fakt vyjímečně.
Takže pro ni manžel jezdí dřív a bere si ji do práce, tam jí pustí pohádky...nebo když to vychází mě, tak pro ni s malošama jedem. Bohužel je to přes celý město, takže denně nerealizovatelný. Ale Lucka vypadá že je spokojená i tak. V něčem je ta mentální zaostalost výhodou.

Tak se všichni mějte krásně!! Dala jsem do deníčků pár fotek z vánoc!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.