| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem nebyla u zubaře 10 let. Bojím se doktorů a zejména zubařů odmalička. Nevím, čím to je, jestli se mi v dětství stalo něco nepříjemného. Letos se to vyřešilo za mě tak, že u nás nastoupil nový mladý zubař a manžel i děti potřebovali k zubaři jít. Manžel nás tedy objednal celou rodinu. Chodím tam teď od léta cca 1x měsíčně a pomalu odstraňujeme následky mého zanedbávání. Bojím se stále, ale už se překonám a dojdu tam. Noc předtím sice špatně spím, je mi na zvracení, ale dokopu se. Dost tomu pomáhá, že mě nikdo nekáral, zubař jen řekl, že je to škoda. Navíc jsou empatičtí, usmívají se na mě, vtipkují.
Pokud nemáš finanční potíže, tak je možné zaplatit i ošetření v analgosedaci. Mně by se to taky líbilo, ale peníze na to nemáme. Já se totiž nejvíc bojím, že to bude bolet. Vrtání jsem zatím zvládla bez injekce a ono to fakt vůbec nebolelo. Vždy jak sednu do křesla, tak se hned ptám, jestli to bude bolet. Zubař říká, že by nemělo a pokud náhodou ano, že mi tu injekci píchne. No zatím nebylo potřeba, jen u trhání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.