| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
Dooly on tam nemal modrinu,ale vylozene strup v pruhu, ted co sli na kontrolu tak uz to mel lepsi, tak socialka se nekona.~:-D Jinak je bez teplot, sice trosku kasle a zase se mu spustila ryma,ale do jesli uz sel. Ale od stredy ho bude hlidat mamka, za tyden jedeme na hory a kdyz sjem vcera slysela deti v jeslich kaslat, tak bysme jeli leda tak do .....

Na gastru nam zjistili, ze alergii na mleko nema a vzledem k tomu, ze prujmy mel i tak, tak se doktorka priklonila k tomu, ze to vypada na laktozu a to se pry zjistit neda, to mi rekla po telefonu tesne pred vanocemi. Jenze pak dostal ty atb na ten zapal plic a najednou je po prujmech a ma normalni bobky. Tak nevim. Ve cvrtek jdeme na to gastro, tak jsem zvedava co nam na to rekne.

No ty si taky uzivas. Ja na zada po 2.tehu trpela hrozne. Pak jsem zacala chodit na to bosu a posilila nejaky svaly, tak jsem mela klid. Ted cviceni nejak nestiham, tak cekam, kdy me to zase skoli, ale zatim se drzim.

Tak at je ti lip.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.