| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podívej, já si nemyslím, že by práce ve fabrice byla pro těhotnou nějaký med, ale pak tedy pokud není vhodné místo, tak má zůstat doma a zaměstnavatel ji má platit průměrem, neb pro ni nemá vhodnou práci. Věřím i, že spousta zaměstnavatelů zastrašuje, ale čím? Jako těhotnou tě nemůže propustit, na mateřské tě nemůže propustit, do 3 let věku dítěte je ti povinnen držet místo...tak jak zastrašuje. Je pravda, že já jsem OSVČ, ale makala jsem až do porodu, po porodu taky hned, sedím sice na zadku, ale to se po porodu moc nedalo a s břichem taky ne, každá práce má něco. Ale podle mě to, že zaměstnavatel nemá vhodnou práci, tak prostě není důvod k vystavení neschopenky, tečka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.