| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chocho...moje porody od prvního do třetího: 17, 25, 36 hod. Kdyby náhodou měla ještě motyka spustit, připravuju se na šestidenní. Brala bych i těch prvorodivých čtrnáct jako bleskovku ~t~.
V podstatě vždycky se to seklo v momentě, když jsme nacvičili do porodny a to i tentokrát, kdy jsem byla srozuměná s tím, že jinak nelze a byla se mnou paní Vnoučková. Mně nějak stačí to "vyskočte si nahoru a mezitím nám tohle podepište"..prostě typická hysterka~t~. A to ani nemluvím o tom, když se do mě na vrcholu stahu zanoří něčí železná pěst a koná své ponuré dílo, zatímco ten někdo pochechtávaje mrmlá: "Nonono, snad to není tak hrozné?!"
Holt pro někoho není a pro jiného zase jo. Pro mě je to zlý sen. A přitom jsem zažila i mužské gynekology, kteří umí provést vnitřní vyšetření taktně a šetrně. Není to tak, že to nejde..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.