| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych ani neřekla, že to vyznívá tak, že Raduna myslí, "že většina", byť to interpretuje jako něco běžného a minimálně to lehce podsouvá.
To, co mě zaráží je, že směšuje početí "omylem", pořízení dítěte z manipulativních důvodů a to, co tvrdí, že jej její případ "potěšit manžela".
Můj osobní názor je, že pokud někdo nechce mít dítě (doopravy), tak je nejohleduplnější k němu, když ho nemá. V dnešní době antikoncepce. To, že někoho jiného třeba vedou k rozmnožování zástupné důvody, tak proč bych to neudělal já, je na úrovni "všichni sprejují na zeď od záchoda, tak proč bych já nemohl taky".
Raduno, je možné, že ti to, co většinou způsobuje, že lidi mají děti, uniká. Ale spíš si myslím, že to víš dobře, ale někde je něco, co tě žene do té pózy, kterou tu prezentuješ.
Ať tak či tak (a nebo úplně jinak), je to čistě tvoje věc.
Zacházení v našich porodnicích skutečně není nic moc a obavy z něho jsou důvodné.
Přirozený porod je krásný, ani omylem takový, jak ho popisuješ, porovnávat to se zubním ošetřením bez znecitlivění je asi jako když ti připadá to samé spadnout z kola na pusu do louže a plavat v oceánu. V obojím hraje roli voda.
Na tom nic nemění, jestli si to pro sebe zesměšníš, budeš si myslet, že psychologové jsu blbci, ženy, co tvrdí, že je porod krásný, lžou nebo jsou divné.
Já si nemyslím, že jsi divná ani mě tvoje názory moc nepřekvapují, už jsem se s tím několikrát setkala a právě u kolegyň. Skutečně jsou životní cesty klikaté, tak časem uvidíš sama, co ti budoucnost přinese.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.