| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

naprosto tě chápu, já jsem vděčná za každý den ve škole, o týdnu v kuse ani nemluvím.

K tomu kašli:
Myslím si, že kdyby to byly průdušky, že by měl alespoň trošku teplotu. Zánět průdušek je zánět v těle a dle mého by ta teplota byla. ALE - stejně bych asi zašla pro klid na duši na poslech.

Eli - když měla ten zápal plic a pak ten náběh, tak ani nijak velký kašel neměla, spíš to byl ale kašel dráždivý než vlhký. Pořád ji to nutilo kašlat, nejvíc večer vleže. A měla teploty - i když teď nijak vysoké, ale tak do 38 myslím. V létě to bylo podstatně horší, to byly čtyřicítky a možná i výš, já ji pak už neměřila, protože blouznila a byla rozpálená jak kamna, tak jsem jí dělala zábaly.

Gerberko - neplaš, zajděte pro jistotu na ten poslech a uvidíš, že to nic nebude. Věřím ti, že jsi vynervovaná, mně už rozhodí i obyčejná rýma u Eli, protože vím, že NIKDY NEZŮSTANE JENOM U RÝMY. Spadne jí to pokaždý na průdušky, jedině ty Bendovy kapky jí pomůžou. (myslím, že to jsou ty samé kapky, jak jsi měla doma ty). Ty jsou pro nás doslova zázrak.

Moc moc držím palce, večer určitě ještě napiš.
~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.