| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"takhle porod nemusi vypadat. a dokonce nemusi ani bolet. je to do znacne miry tvoje rozhodnuti, jak bude porod a tehotenstvi vypadat."

Markéto,
ano, já ti to věřím, ale ty věř mě, že sebe sama znám natolik, že vím, že svému mozku nenamluvím, že mě nebolí něco, co bolí jak sviňa, jen proto, že jsem se rozhodla, že mě to teda bolet nebude. Když mě něco bolí, tak si vezmu prášek a nepřemlouvám svůj zub silou vůle, aby mě přestal bolet.

"nechces si precist treba zrovna tu lucii groverovou?"

Ne, fakt nechci. Už jsem toho tu a jine o přirozených porodech četla hafo a všechno mi to přijde asi něco jako buddhismus. Prostě víra. Ale to neznamená, že někomu, tedy vám tady, to může vyhovovat. Stejně tak jako někdo radši použije bylinkový čaj a já radši paralen.


"nebo se s ni primo setkat? za to moc nedas a porad ti zbyva moznost si i potom stat za svym soucasnym nazorem. (bud se rozhodnes, ze ta zenska je blazen- ona je hodne "alternativni", nebo se nadechnes, udelas krok do tmy a obevis jiny svet, je to na tobe)"

Dík, ale ne. Asi by to nebylo moc plodné setkání.


"ja ti nerikam, ze mas mit deti. ale mam pocit, ze by stalo za to se pobavit s zenami, ktere zazily porod jinak. je skoda nosit v sobe takovy strach. nici to predevsim tebe."

Mě to nijak neničí. Mateřské pudy nemám, takže mě nijak netrápí, že se "bojím" porodu.

"muj porodnicovy porod nebyl prijemny a nechci to opakovat, ale jde to i jinak, vazne.
dalsi dite jsem rodila doma, doktorum jsem se vyhnula, uplne jinak jsem se pripravila a byl to vazne krasny zazitek. myslim porod samotny. ne ten fakt, ze nakonec "za odmenu" drzis v naruci to svoje dite a zaplavi te hormony."

Ano, tomu věřím. Opravdu nepopírám, že to takhle může někdo zažít. Jenže mě to neláká. Stejně tak jako mě neláká lézt na Mt. Everest. Lákají mě jiné výzvy.

"na ten dalsi se uprime tesim. a neni to masochismus. nelibuju si v bolesti a u zubare si vzdycky necham neco pichnout ;-)"

Ano, taky věřím. To je přeci normální, že když člověk zažije něco hezkého, chce to opakovat. Držím palce, ať se to povede :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.