| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem odpůrce jeslí, takže bych se snažila to spytlíkovat jinak.

Ano, asi už nejde o jesle normalizační, které jsem zažila já, ale to, že takhle maličké dítě patří k mámě mi prostě nikdo nevymluví.
Možná v 18 měsících, pokud je dítě "k tomu."

Kamarádka dala kluka do jeslí před rokem právě v 1,5 roce. Sociálně by to býval zvládl, ale od té doby minimálně jednou do měsíce týden zvrací, smrká, kašle nebo všechno dohromady...

Druhá kamarádka dala na jaře do jeslí dvouletého chlapečka, který je sociálně ok, ale taky pořád stůně, jeho bratranec, který tam chodí s ním začal být neurotický, vrátil se k plínám, má noční děsy a je naprosto vyřízený - ať mi nikdo nevykládá, že ho to nijak neovlivní.

Máma bere takový plat, že bys jí nemohla dát stejnou částku?
Mohla by koneckonců být se svým dítětem taky déle doma a hlídat všechny...

Co nějaká důchodkyně? Ty bývají relativně levné - kolegyně sehnala v jižních Čechách důchodkyni ke dvěma dětem za 70,-/1h

Práce na část úvazku + důchodkyně?

Ale než noční a víkendy, to radši jesle - budeš tak odrovnaná, že Ti to mateřství poleze i ušima...

~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.