| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žluťásku,
já ty holky mám také čtyři, jen jsem začala s plozením o dva roky dříve, takže jsou narozené 01/2x03/05 ~;).
Žiju v obci, která má statut města, ale fungování se tu moc neliší od větší vesnice (kromě přistěhovalců se tu každý s každým zná a spousta se tu toho nezměnila třeba 50 let, protože většina si stojí za tím, že tak to tu bylo vždycky ~;).
Ano, také vidím největší problém v tom, jestli by bylo koho učit....I když, když vidím, kolik jsou dneska lidé ochotní platit za soukromé školky a jak daleko jsou ochotní vozit děti kvůli "lepší" škole, tak třeba by se možnost našla...
No a s tím vzděláním, já třeba bych ráda studovala, měla jsem v merku doktorandské studium "Teorii výuky fyziky" nebo teď bych zase radši Speciální pedagogiku, ale musím počkat, až holky budou opravdu samostatné ohledně dojíždění na kroužky a do školy a tak....
Ono to studium je na dlouho, ale zase se dá, když na to přijde, pokračovat i při tom zaměstnání....
Já se ted bojím, že brzy mi to pedagogické minimum stejně stačit nebude, takže buď si tu klasiku dodělám taky nebo školství opustím...na střední školu se mi nechce ~a~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.