| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

ježiš tak to jsem ráda, že to Bédíkovi dopadlo takhle. Já se ti taky vůbec nedivím, já mám sklony k panikaření hrozný, pak zblázním i mámu a ta je pak úplně nervově odepsaná ~Rv.

Vidíš, to bude nějaká viróza a odezní sama. Víš, já ti řeknu, že ty mámy, co to tak neprožívají jako třeba my dvě a nám podobné, tak ty jsou v naprostém klidu. Třeba moje vzdálená sestřenice - ta nic "neřeší", kluka (10) nechává běhat do 19 hodin venku, pak na nás zvoní, jestli jsme ho neviděli, venku tma jak v ranci a kluk nikde. No, já bych se zbláznila. Navíc ona se ráda napije, to by byla kapitola na román. Kluka odhlásila ze školních obědů (že prý mu tam nechutná), a víš co kluk denně jí - kousíček pizzy na ulici. Hubenej až hrůza. Já tohle nepochopím. Ve škole by měl teplý jídlo - polívku, hlavní jídlo, moučník nebo ovoce - za peníze, za který doma neuvaří a ona ho radši cpe párkem v rohlíku nebo pizzou. Naštěstí kluk je nějaký odolný, vůbec nemarodí a to lítá venku věčně s holejma zádama a bez čepice. Jo - a doma ukrutnej bordel, ale fakt ukrutnej.

Já denně uklízím a nemoci se nás chytají jak blechy. Sestřenice si s ničím hlavu nedělá, kluk "nějak" roste, nemarodí, tak co by řešila nějaké zdravé stravování apod. Má to hold někdo náturu.

Jinak děkuju za optání na Šárku. Té už je líp, kape si ty Bendovky, pije čaje, odpočívá a je to už tak o 40 % lepší. Taky to byla asi nějaká viróza.
Gerberko, když mám ty Bendovy kapky v ledničce, tak ti jsem taková klidnější, víš, že kdyby Eli zase začínala ta zelená rýma, tak stačí párkrát kápnout a fakt má HNED PO RÝMĚ. Žádné jiné preparáty z lékárny jí nepomůžou (Vincentka, mořská voda, Olynth....)- nic, jen ty Bendovky.

Odpoledne jsem vzala Eli ven, vzaly jsme si s sebou psa a šly jsme na procházku. Fouká to tam dost, Eli měla tváře jak oheň, ale byla pořádně oblíknutá, na čepici jsem jí ještě dala kapucu, rukavice, když přišla domů, tak se jí tváře ještě víc rozhořely. Musím ji brát denně ven, aby se jí trošku ta imunita vzpamatovala. Před rokem, ještě než měla ty zápaly plic, tak jsme chodily denně ven na 2-3 hodiny, na dlouhé procházky a nezamarodila, začalo jí to až druhým rokem ve školce.

Gerberko, tak zase večer napiš, jak vypadáte, moc držím palce ~;((~;((~;((~;((~;((~s~~s~~s~

Jinak samozřejmě zdravím naše parťačky - Ivču a Lipušku. Holky, kde jste? Jak se daří o víkendu? Ivčo - co zuby? A jak je Kájíkovi? Lipuško - a co je nového u vás? Napište.~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.