| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dnes jsem se vrátila z kluziště dost rozčarovaná. Byli jsme zase po dlouhé době bruslit se synem, 6 let, sám chtěl, ale jakmile párkrát spadl, chtěl jít domů. Vysvětluji mu, že když to nebude zkoušet, nikdy se to nenaučí. Sporty mu moc nejdou, což by mi nevadilo, ale štve mě, že to po prvním nezdaru vzdává. Nejde jenom o bruslení - neumí jezdit na kole, na koloběžce, plavat, ba nebaví ho ani turistika, při výletech kňourá tak, že to většinou skončí naštváním (pokud je s náma manžel tak ještě rychleji). Cítím se už jako idiot, že se donekonečna snažím, abych ho k nějakému pohybu přivedla, ale nadarmo. Přitom vím, že mě docela mrzelo, že kamarádi uměli lyžovat a bruslit a se mnou to rodiče moc nedělali a musela jsem se doučovat jako starší a s obtížema. Chci, aby měl nějaký pohyb kvůli zdraví, nejedná se mi o žádný vrcholový sport. Jediné co ho trochu baví je lyžování, protože se jezdí z kopce dolů. Ještě můžu dodat, že instruktury na sport má strašně nerad, chce to dělat se mnou, no jenomže nevydrží. Jak motivovat nesportovní dítě?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.