| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky, moc gratuluju k dalsimu jeste nenarozenemu miminku! :o) takove zpravy ctu moc rada!!!

u nas se taky beha, psala jsem to i na FB, kam jsem teda po premlouvani od holek co me psaly na emaily sla a byla jsem z tama vyhozena, ze pry lzu, ze chodime a ze lozil moc brzo atd. takze holky, kdo tam pujde, pripravte se na to ze jak se jim neco nebude libit, ZE JANI??? tak vas proste vyhodi, ani vam o tom nereknou a ani se nedozvite proc, ptala jsem se holek, ktere mam v pratelich, pry neni mozne abych byla tak nemocna, to ze jsem byla na operaci atd, a do toho aby byl maly tak sikovny. takze si o me myslete co chcete, me ty holky zklamaly a nemam chut se s nema bavit.

a neco o nas? uz mame dalsi slovicka, teda zkratky - boty =BY, kyticka =KYTI, a jinak mame zviratka, auta, a ty klasicka slova jako kazdy jiny asi.

a o te diskuzi co tu psaly, myslim ze se spletly o rok, ze to sedi na dvoulete a ne na rocni. si teda myslim ja. protoze je dalsi rok a sloupecky se posunuly, tak nevim, ale podle nich taky jsme zpomaleni a to si myslim, ze jsme rychlici sikovni.

ja jdu v kvetnu na dalsi operaci kolena. budou me davat slachy od nejakeho darce organu protoze u me uz neni z ceho brat, vemou jednu z te dobre nohy, takze me rozvrtaji obe dve. no uzasne :o( pak budu nekolik mesicu zase v Hrabyni , zase bez maleho a pak jeste nekolik mesicu ambulantni rehabky. jeste ted chodim na rehabky, ale uz jen ambulantne nekolikrat za tyden, maleho nedobehnu, jak to venku klouze nebo je to mirny kopecek dolu tak to obchazim i pul kilometru, protoze bych neudrzela kocarek, takovej teren nezvladam ... no hnus velebnosti.

malej nemel jeste ani rymu proadnou, takze doufam, ze bude zdravy i dal, kdyz to zdravicko si vybiram ja. doufam, ze i za neho (tuk tuk tuk) a zoubku mame 6 (nahore 4 dole2) a asi se klubou dalsi 2, mame prujem uz pekne dlouho, dnes v noci nonstop na rukach a jen brek. tak doufam, ze uz prestanou bolet zlobidla zubyska! a v 1 roku na kontrole jsme meli 9,2kg (asi, vazili jsme doma - u dr se nenechal zvazit) a meril 76cm.

policky mame uzpusobeny tak, ze ktere je schopny otevrit jsou jeho na hracky a ty co neotevre jsou nase na veci :o) a nejoblibenejsi hracka je panvicka, i spat s ni chodi.

tak ja jdu odpocivat a vy si taky uzijte pohodicku pri snehu :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.