| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vím. Zakladatelka se ptá, jestli je tu někdo takový jako ona, co si těžce vybudovávala vztah k dětem, tak jsem ji chtěla ujistit, že ano. Také mě trápili neskutečné výčitky svědomí, co jsem to za krkavčí matku, když jsem byla ráda, že jsem se mohla první noc po porodu vyspat a spala jsem jako špalek a vůbec nemyslela na to, co to ubožátko si beze mě počne. jaké výčitky mě trápily, když synek v noci zaplakal a já místo toho, abych vylítla s myšlenkou, zda mu něco není, jsem si pomyslela - už zase... Jak jsem byla ráda, když ho někdo vzal ven a já mohla být chvíli sama, konečně mě nikdo "neoblejzal"... Nejhorší bylo, že jsem si nemohla o tom s nikým promluvit, neb všichni předpokládali, že samozřejmě musím být strašně šťastná... Bála jsem se někomu svěřit, že by mě odsoudil a myslel si o mě jenom to nejhorší. Krásný vztah přišel časem, když jsem začala vidět, že to co člověk tomu malému dal, se jako bumerang zase vrací. Když poprvé řekne mami, když se usměje atd. teprve pak mi došlo, že to stálo za to. Do té doby nee.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.