| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám 3 roky starou myčku na nádobí, bohužel jsme museli zakoupit pouze stolní myčku, protože na jinou nemáme místo, takto malou myčku dělalo tou dobou jen málo firem takže nebyl moc výběr. Lae k věci. S nějakýma drobnýma problémama docela ty 3 roky sloužila, ale od včerejška když zapnu mycí cyklus tak my z myčky vyteče voda a ne právě málo. Už jsem pročistila myčku čističem, manžel zkontorloval všechny hadice, pročistila jsem odpady, sítka, filtr...a myčka teče dál. Co mytí to povodeň v kuchyni ~o~ Už mě to štve, když jsme myčku kupovali tak nám ji prodavač vymlouval jenže na trhu tehdy byly jen asi 4 druhy těchto myček a nedoporučil žádnou takže když jsem si měla vybrat jestli budu mít myčku možná nespolehlivou nebo žádnou tak volba byla jasná...

Nemáte s touto závadou někdo zkušenosti? Nevíte co by to mohlo být? Jestli jste měli podobnou závadu dalo se to opravit nebo nezbývá než hodit do šrotu.... Prosím pomozte, já jdu zas vytřít tu povodeň ~n~~n~~n~~n~~o~~o~~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.