| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko a Ivčo - moc vás zdravím holky,

Vím, že máte zase starosti s Bédíkem a Kájíkem. U nás u Eli zase začíná rýma a v noci děsně chrápe. Ona je to asi opravdu ta mandle, ale když já se šíleně bojím toho vyšetření ~f~.

Eli teď usnula, protože ráno strašila od 6 hodin, jinak vstává až v 7.30. Ještě nemáme hotové ani úkoly.

Gerberko, neboj, ten Sumetrolim je prý obdoba Biseptolu a určitě Bédíkovi zabere. Vzpomínáš, jak jsem tady nešťastná psala, že Eli dostala na ten začínající zápal plic Biseptol? Pomohlo jí to, a přitom jsem se tak obávala, jestli je dost silný. Také se nesmí u toho Sumetrolimu kyselé? Já ten Sumetrolim neznám, my dostaly vždycky Biseptol. Je v tom nějaký velký rozdíl? A jak je Bédíkovi teď?

Ivčo, Kájíka je mi taky strašně líto. Všimla jsem si z tvých příspěvků, že hodně trpí na horečky. Naše Eli taky. Ta horečkuje i u obyčejné rýmy. TeĎ mám doma v lednici Bendovy kapky, co dostala Šári, tak jí tam kapu, aby se jí to nerozjelo. Ono jí ty nudle hned "spadnou" na průdušky a je malér hned.

Holky, víte o čem přemýšlím? O koupi toho inhalačního přístroje na Vincentku. Prý je to výborný. Ale stojí to kolem 4 tisíc, prý to může napsat i doktor. Zkusím se poptat naší doktorky. Snad to ty dýchací cesty nějak potáhne ochranným filmem, protože ta Vincentka je silně mineralizovaná a léčivá. Možná, že by při nějakém dalším začínajícím kašli ten přístroj - ta inhalace pomohla. Vůbec s tím nemám zkušenosti, ale na internetu si to dost chválí. Dokonce i nějaký sportovec si po závodech "dýchal" z kapesního přenosného přístroje a moc si to pochvaloval. Má prý astma a tohle vozí všude s sebou.
Vincentku mají v každé lékárně, já nad tím vážně uvažuju. U nás ty průdušky jsou taky katastrofa.

Holky, zase napište.~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.