| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myšutko, to víš, že jsem nad tím uvažovala. Ale když jsem se dívala kolem sebe, došla mi jedna věc - kdo není duševně líný, ten takový zpravidla zůstává i když už třeba ta fyzická schránka slábne. Nebojím se, že by manžel začal "krnět", navíc má povolání, které mu umožní zůstat aspoň na částečný úvazek pracovat hodně dlouho. Jinak - důchodový věk se mu blíží hodně rychle, ale zatím o odchodu ani neuvažuje. Jinak to, že se o něj jednou budu muset strat, vím a jsem na to připravená (svého otce a svoji tchýni jsem ošetřovala hodně dlouho, tchýni dva roky nepohyblivou,nemluvící).
Pokud jde o děti, tak aby se strejda k nám nastěhoval vzešlo od nich. I první pozvání "strejdo přespi u nás" bylo čistě z jejich hlavy. Dolova se totiž rochní v jeho pozornosti, trpělivosti a poslouchaí ho na slovo (narozdíl ode mě, kterou rádi ignorují).

Okolí - manžel má dvě děti z prvního manželství, syn je o něco málo mladší, než já. Mají báječný vztah a pokud vím, tak to tátovi přejí. Macechu přijaly v klidu, jsme pro ně spíš kámoška. Nové "sourozence" berou jako bonus, blbnou s nima a občas se přijsou vychechtat do kuchyně, že "tyhle kecy na nás míval táta taky".
Moje máma to vzala hůř, manžel je o rok mladší, než ona... Kámošky se spíš divily, když jsem setrvávala v předchozím manželství.

Jinak jsme manželé pět let a zatím to klape. Neříkám, že se občas názory nerůzní, občas na sebe uděláme "ksichty", ale všecko se zatím srovnalo v klidu a pohodě a během pár minut.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.