| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nedávno jsem tu někomu radila nechat být a vyčkat, ale to bylo mnohem mladší dítě. V tom to věku musím říct, že jsme se rozhodli pro odplenkování, protože jsme dostali papír o přijetí do školky, kam se syn taky těšil, ale po prvním dnu zjistil, že to tedy jeho představám neodpovídá, ale to je mimo téma. Každopádně jsem v pondělí rozhodla, že začneme odplenkvávat, ale nehrotila jsem to. V úterý jsem odešla do angličtiny, manžel udělal se synem scénku na téma musíš se vyčurat do nočníku, přišla jsem k totálně uřvanému dítěti, které se po chvíli v mé náruči uklidnilo, dala jse mu plínu. Další den jsme si opět promluvili o tom, že už je velký kluk atd. Náhodou jsme měli rozdělanou coca colu. Chtěl ji nalít a to se mi stalo správnou záminkou. Řekla jsem mu, že coca colu pijou jen velcí kluci, co čurají do nočníku, malí v žádném případě. A od té doby se u nás čurá do nočníku. Předtím jsem zkoušela uplatit bonbony, čokoládou, neúspěch. Takže když přijdeš na to, čím ji oblbnout, třeba vyhraješ:) Podotýkám, že coca cola se u nás rozdělává tak jednou za dva měsíce, jak se to během tří dnů naučil, už nebylo nutné ničím motivovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.