| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás se plicní a průduškové problémy u dcerky (7) táhnou celý rok. Teď je v 1. třídě, kam nastoupila až koncem září (měla zápal plic) a od té doby je to jak na houpačce. Už měla od září dvoje antibiotika, teď naposledy v prosinci zase náběh na zápal plic.

Požádala jsem naší doktorku (už v tom září), aby mi vypsala žádanku na imunologii a šla jsem tam s ní. Má nás na starosti doktorka - přímo plicařka, dcerce nabrala komplet krev (zjišťovala i jestli nemá sníženou imunitu, což nemá), zjistilo se, že je alergička a také spirometrie není úplně to pravé ořechové. Bere lék na alergii Xyzal, na noc Singulair (je to lék na astma) a k tomu dostala kortikoidový fukar Symbicort (aby se prý z toho "vykopala", jak přímo řekla doktorka). Na kontrolu jdeme 6.3. Jestli jste z Prahy nebo okolí, můžu doporučit imunologii, kam chodíme.

Těch zápalů plic je teď prý hrozně moc. Já se toho taky děsím, protože dceři každá rýma "spadne" dolů na průdušky a pak na plíce a křeše se mi z toho pak 3 týdny.

Na tvém místě bych určitě zašla na imunologii, to je myslím základ a od toho by se všechno odvíjelo. Moc držím palce.~;((
~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.