| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Klaustro, agora, arachno...

s pavoukama nebojuju, tuhle fobii si nechám ~;)

Agorafobie je sociální kontakt s lidmi, nevyhnu se, tudíž trénuji, snažím se to "vydýchat" a někdy je to naprosto v pohodě, přesto strach dělá své. Od doby, co už neškolím se to trochu zlepšilo.. to bývala síla, někdy mám krátký záchvat paniky, co mne vyřídí na další půlhodinu a pak se to zklidní. Ano, dá mi práci nezdrhnout. O to pyšnější na sebe bývám, když to zvládnu a nezdrhnu.

a s klaustrofobií bojuji podobně. Myslím, že v životě nevylezu ve Vatikánu do kopule chrámu ani to nezkouším, Eiffelku si taky odpustím, to se pak spojí i s tou výškou, malé rozhledny /některé jsou fajnové/ - můžete jít jen dolů nebo nahoru a nikdo proti vám.. mi dávají zabrat, prostě slezu celá "uvařená". Výtahy - to je taky něco a jsou úřady, kde jsou schodiště JEN NOUZOVÁ, tzn. normálně se po schodišti nechodí, tudíž na jednání přijdu vyloženě s vykulenýma očima.

Fungovat se ale musí.

Mně pomáhá se soustředit na tu jednu věc, kterou řeším. Při nákupu hledám konkrétní sýr a nečučím kolem sebe, když mne to "bafne" apod. postupuji i jinde. Vadí mi to, ale léky na tohle nefungují samy o sobě moc dobře. V hlavě vím, že se nic neděje, že mne nikdo nenapadne, ale podstata mého základního problému je neustálá příprava k boji. Mám panickou poruchu, tudíž asi "jezdím na adrenalin"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.