| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kojení skončilo, sezení začalo

Tak nevím, jestli má někdo stejnou zkušenost, ale já začala Katku krmit také přesnídávkami Hami a Hipp a když jsem konečně našla rozumný zdroj zeleniny (bio), tak jsme s velkou slávou uvařili moooc dobrou polívku :-) a nic - Katka odmítala otevřít pusu, když už jsem do ní dostala nějakou tu lžičku, tak se tvářila, jako že se během několika vteřin udusí... Myslím, že to není chutí, ale konzistencí. Nedaří se mi umixovat tak jemné pyré, jako je v lahvičce. Trošku úspěšnější jsem byla, když jsem jí smíchala tu kupovanou s trochou domácí, ale žádná sláva. Pak už nechtěla jíst vůbec, tak jsme jí na chvíli dali s domácí stravou pokoj. Tak si pořád baští svoje přesnídávky. Teď ale začala jíst opravdový jogurt (s přesnídávkou :-) ), tak třeba si zvykne... :-)

S pozdravem

Janka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.