| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,

moc tě zdravím!!
Takv včera jsi měla rozvod.....já si říkala, že ses neozvala. No, určitě tě čeká zas něco hezkýho, uvidíš.~;) Ono v každé rodině je něco - ty máš třeba super zázemí s prarodiči a sestrou - to mě vyloženě chybí, ale zas mám milovanýho mužíčka~s~, člověk asi nemůže mít všechno - ve vztazích to platí taky.

Bédík je dobrý, teď se chystáme odpoledne, že zajdeme tchýňce popřát k těm 80tinám - má je sice až příští týden, ale bude toho pak mít moc, tak chceme dopředu.

Pořád mám pocit, že ten Bédík má jakoby ucpaný nos a smrká taky (ne moc), ale ono to tak bude asi celou zimu. Stříkám mu ty borefedrinové kapky a já mám fakt pocit, že ty mu zaberou úplně nejlíp. Ty Bendovy kapky naše dr. nezná, nemá na ně recept, v životě to neslyšela. Taky vím, že by se neměly ty borefedrinové kapky dávat moc dlouho a často.

K tomu Sumetrolimu se nesmí nic kyselého, tak Bédovi teď nedávám ten rakytník, ani žádné citrusy, nic. Jenom bere ten bronchovaxom a aerius, jak má z toho alerga. K dr. jdeme ještě v úterý nebo ve středu a že by šel od čtvrtka do školky, když ho poslechne, že je úplně OK. Ale ona už nic neslyšela na průduškách ani včera.

Dojanko, ten baráček, jak bydlíme s manželem, je ještě starší - snad z roku 1920, postupně se to všechno upravovalo a nejvíc manžílek, jak tu ještě byl sám - tchýňka se odstěhovala do paneláku, tak tu byl nějakou dobu sám, než si našel mě~:-D, tak toho hodně udělal - izolace, podlahy, elektriku (on je navíc elektrikář) atakdále. A potom, když jsme začali spolu bydlet, tak pokračuje pořád dál. Sám staví nástavbu - 1. patro, hrubá stavba je jakž takž hotová, trvá to sice dlouho, ale to nevadí. Tady dole máme 2 veliké obývatelné místnosti a takový "střed", kde je jídelna s kuchyní, všechno příslušenství mám na chodbě a pračku v prádelně na dvorku. Jo, taky žijeme ve starým baráčku - jako vy~;)

Tak holky hezkou sobotu a zase se ozvěte~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.