| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lipoo a odkud seš?? myslela jsem, že bydlíš někde na horách - někde u Jeseníků??

Dojanko, ahoj! U nás vlastně pořád stejný....Bédik dobírá ten Sumetrolim, má tam asi dávky, dobrat to musí, občas velice výjímečně zakašle nebo odkašle, dneska dobral celé balení Prospanu, ještě mu otevřu ten Bronchipret - to je tymián a břečťan. V úterý nebo středu skočíme k doktorce, aby se ještě na něho podívala a ve čtvrtek by šel do školky - aspoń ty 2 dny do víkendu.

Doufat, že tam hned něco nechytne, to je asi marný, že....ale třeba budeme mít štěstí. Už jsem se poučila, že je naprosto jedno, jak dlouho ho po nemoci nechám doma, protože ten loňský půlrok byl doma po atb. i 2 týdny (já už doma zadarmo - naštěstí v práci omluvené) a stejně tam vydržel max. 1 týden. Takže je to spíš otázka náhody a štěstí, jestli něco chytne hned nebo až za chvilu.....~:( A jak jsem psala, děcka tam budou asi nemocný strašně, když minulý týden jich tam z 20 chodilo 8 apodobně....

U nás sněžopršelo včera večer, do rána všechno roztálo, tady sníh vůbec není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.