| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žluťásku, tak jsem klikla na žádost stát se přítelem v deníčku.

Žluťásku, Helčo, Dagmar, gratuluju k úspěšnému přezkoušení. Helčo, teda hodinu a půl mluvit,čeká nás to za rok, ale zatím je to pro mne nepředstavitelné.

Barbuschko, díky, píšu ti email.

Jodie, tak to je různé, věnuju se ráno, dle chuti a nálady syna a taky to kombinujeme s hraním, plus si hraje i sám / protože odpoledne chodívá cvičit nebo do montess kroužku a tak má ještě i potřebu si hodně vyhrát/ nebo občas už i s bráškou skotačí. Jinak jako takový základ pravidelně každý den čteme /koupila jsem kdysi čítanku dle genetic. metody, ale ta ho nenadchla, ani moc ta cvičebnice, takže čteme toho Alíka, je to celkem deset knih, dvě už přečetl a předtím četl Pejska Tlapku-to jsou obří max písmena. Pak děláme počítání /tomu se věnujem zatím jen krátce/ ,buď Frause 1.roč. 1.díl,nebo stovkovou tabulku,/zakoupila jsem z montess obchodu/, práce na počítadle nebo jiné drobnosti. Pak se snažím sem tam zařadit grafomotorická cvičení /ale velmi nenásilně, aby netušil, že cvičí, protože toto moc nemusí, ale nutně potřebuje-má velmi "tuhou "ruku/, kreslení a logopedická cvičení /tady zase kámen úrazu co se týče spolupráce, má problém s výslovností ž, š, č, l , r ř/, no a do toho různě zapojuju malého-nebo odchytávám od záškodnických činností. :)


Zajímalo by mě, jak řešíte obědy, tj. kdy vaříte, po DŠ v poledne, nějakou rychlovku, nebo si připravujete večer den předem?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.