| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zdravim, po stopadesate mam zablokovany nick, tak jsem tu prozatim neregistrovana, az budu mit cas zmenim zas IP adresu a Roni bude mit po ptakach ;)

Ad bryle, ja je sama jako decko nosila a zanechaly ve me hlubokej dojem, parkrat do nich dostat pri basketbalu, permanentne oroseny... Navic Misa by si mohl zfleku vzit zivnostak na demolicni cinnost (znici cokoli v rekordnim case, rozbili i Spirovo postel a rozmontovali zidle v kuchyni), takze aby mel kazdej tejden novy... a pri jeho pohybovych aktivitach kdy vetsinu dne bud stoji na hlave nebo nekde visi to moc dobre nevidim, nemluve o tancovani. Cocky by mi neublizily a neprekazely by mu...

Jinak jsem nachcipana, coz je nemile, v patek mam (nebo spis mela bych jit, otazka jestli uz budu zdrava) jit na laparoskopickou operaci zlucniku.

A mam ponekud po nalade, loni byly kluci mesic u moji matky a segry v CR a letos se dost mozna nedostanou nikam, jelikoz jejich otci jebe, takze decka se nejspis dostanou do registru deti ohrozenych unosem a tim padem by kvuli vlastni bezpecnosti nemohli opustit Nemecko...Fakt se denne modlim aby ho co nejdriv na dalnici smetl kamion ci tak neco, at je od nej konecne klid a muzem zit jako normalni lidi :/ Takhle nedelam nic jinyho nez obiham pravniky, poldy, kriminalku, urad pro mladez, do toho zmeny telefonich cisel (super pokud ma clovek pausal), bere mi veskerej volnej cas- a ze ho moc nemam. No a kdyz pochopil ze se k nam nedostane a poldove mu zakazali jakykoli kontakt se mnou tak to zkousi pres decka, v patek se je pokusil odvezt ze skolky, sliboval jim ze ma novej dum nekde daleko a kdyz pojedou s nim koupi jim jaky hracky budou chtit...proste magor, co na to rict :(

Jdu psat slohovku z nemciny, ma byt odpoledne hotova k odevzdani a vuubec se mi nechce...

Zase nekdy mrknu co novyho ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.