| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj
K operaci žlučníku ti mohu napsat zkušenosti, ale ne se současným kojením, ale jen tak, aby jsi měla představu.
Měla jsem žlučník vyndávaný v roce 2005 a trvala jsem na operaci laparoskopické. Dokonce jsem z jedné nemocnice utekla na revers, když mi řekli, že laparo to nedělají. Domluvila jsem se v jiné, tam řekli, že laparo jo, začínají tak VŠECHNY operace žlučníku. Pokud nastanou komplikace (což ti nikdo nikdy nezaručí, že nenasatanou), tak říznou. S tím jsem souhlasila.
Na operaci jsem nastoupila ve čtvrtek odpoledne (prášek večer "na spaní" jsem odmítla, odmítám ho vždy a nemají s tím poslední roky nikde problém...), v pátek ráno jsem šla na to, 2 hodiny po operaci jsem si došla na WC (tedy chodila jsem, neměla jsem kapačku a tak) a léky proti bolesti na noc jsem odmítla (s tím, že kdybych nemohla spát, tak si řeknu). Spala jsem v pohodě, takže to bez následných oblbováků jde. Domů jsem šla v pondělí ráno, odpoledne jsem pracovala, vcečer byla na zkoušce pěv. sboru :-).
Takže pokud se povede laparo, myslím, že by neměl být s kojením problém (při vstřícné nemocnici...). Vśe si dopředu zjisti, vyptej se, kdy ti mohou třeba dítě donést na kojení, kdy k tobě koho pustí.... A máš-li dost mlíka, tak před operací odsaj a odstříkej co nejvíc a zamraž, ať si mimino nezvyká na jinou chuť.... Ideální by případné dokrmování bylo ne z láhve, aby to nebylo pohodlné, ale to určitě víš.
Moc držím palce, aby to vyšlo!!!!

Simča ~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.