| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám dva důvody, proč váhám, jednak je to přehnané elitářství, vnucování dětem vědomí, že ony jsou ty výjimečné. My to třeba doma neděláme, ale četla jsem článek, kde o tom psala mamina dítěte, které už tam je a neskutečně se vytahovala, že JEJICH DÍTĚ je prostě GENIÁLNÍ a shazovala děti z normálních škol ... tohle se mi hnusí, jelikož to není zásluha rodičů ...
druhý důvod je takový, že dcera je tichoučká, klidná, citlivá a i psycholog mi potvrdil, že právě tento typ dětí bývá hodně svérázný, tak mám strach, aby ji ten kolektiv nezválcoval ...
Ale, když jsem četla diskuzi, kterou zakládala Monty ohledně svého syna, začala jsem se dost zásadně přiklánět k té speciální třídě ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.