| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

prakticky tam byla nařčená, že onu výjimečnost v synovi podporuje, že si za to může sama a že by chlapec měl mít tvrdší přístup ... nevím, jak jsem psala, toho chlapce neznám, ale proč nepřipustit, že ano, že prostě je jinde, než ostatní děti, nudí se a zlobí ... před tímhle přesně mě totiž varoval ten psycholog, že tohle je úskalí nadaných dětí v klasických třídách ... mě dorazil jeden názor, že mít takové dítě, které se tě neustále snaží "přechytračit" je úmorné a otravné ... jenže, co když to prostě ten kluk nedělá schválně? ze svého okolí totiž teď znám názor spousty lidí, že "mimořádně nadané" děti prostě neexistují, kdybych věděla, co všechno si budu muset vyslechnout, tajila bych to, nikdy bych tu informaci nepustila ven ... kolikrát si říkám, že radši mít blbé a šťastné dítě, než nadstandartně chytré ... ufff, a je to venku, trápí mě to poslední dobou, neustále to řeším, mám strach se rozhodnout, že Míši ublížím ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.