| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

děkuju za optání. Eli odpoledne spala (od 15.30 do 17 hod.). Nurofen měla akorát ráno, to měla přes 38 a teď navečer, jak se vzbudila, tak byla totálně zpocená. Ale čelíčko má studený a zdá se veselá. Snědla rohlík (ona miluje ten sýrový rohlík z Lidlu, víš ten, jak má na vrchu nastrouhaný sýr, dávám jí ho rozpéct do mikrovlnky). Zatím je "dobrá". UVidím, co přinese noc.

ALE: jak spala, tak jsem byla pořád u ní, poslouchám jí, no v nose jí to pěkně řachtá, ale zdá se mi, že už jí to tam trošku povoluje. Dávám jí Sinupret, kapu ty Bendovky (nakonec mi je naše dr. napsala místo toho Pamyconu, ten se mi zdá slabší).

Gerberko, ty řekneš, že už jsem blázen, ale já ti pořád dumám, z čeho má věčně ucpanej ten nos. Našla jsem na internetu v Praze jednu soukromou kliniku - ASKLEPION, kde provádějí odpařování zbytnělé nosní sliznice laserem a léčí tak chronickou rýmu. Zákrok stojí 4.200 Kč a vstupní konzultace 500. Volala jsem tam, ale měli stále obsazeno. Chtěla jsem se zeptat, jestli mají zkušenosti také s dětmi. Lékař, co to provádí, prý už odstranil chronickou rýmu u 3 tisíc pacientů. Gerberko, co si o tom myslíš?
tady je kontakt:
http://www.asklepion.cz/cenik/orl

Já se totiž strašně bojím té narkózy u Elinky kvůli těm zápalům plic. Mám z toho panickou hrůzu a tak se snažím pomoci jí jinak. Ty peníze bych obětovala, kdybych věděla, že z toho zákroku nebude mít trauma a že jí to pomůže.

Lékař prý zavede znecitlivující tampónky do nosu, po 20 minutách přichází samotné vypalování laserem. Prý je to velice rychlé a pacient ihned odchází domů. Ona Eli teď poslední dobou (no asi ten poslední rok zpět) má věčně ucpaný nos a trpí hrozně na ty zelené rýmy. NIC KROMĚ BENDOVEK JÍ NEZABERE. OPRAVDU NIC, jedině pak antibiotika.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.