| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Graine, tak já mám teď ve třídě dítě, který první školní den odmítalo vstoupit do třídy (i když už všechny spolužáky a učitele znalo a mělo uvnitř rodiče). Další týden se mi ho podařilo ukecat, aby teda sedělo v koutku ve třídě a pozorovalo ostatní, ale hlavně aby vydrželo uvnitř. Po dalších 14 dnech se občas k někomu připojilo při práci, na přelomu října a listopadu jsem po něm začla chtít konkrétní práci i dle mýho výběru. V prosinci scéna na tělocviku - podařilo se mi prvně přimět tohle dítě, aby začlo cvičit (od tý doby tělák oblíbenej předmět) atd.
Je to dítě, který se dokáže v minutě proměnit ze šťastnýho na úplně vyřízený a zpátky. V jednu chvíli si mi sedá na klín a za chvíli mi řekne, že mě nenávidí.

Zrovna včera mi jedna maminka, který s námi občas bejvá ve výuce, říkala, že to je z mý strany neuvěřitelná ukázka bezpodmínečnýho přijetí. Ale ono to tak není. Já to dítě žeru, protože vidim, že se fakt snaží a že se lepší. I když si zrovna vymezuje hranice, je vidět, že si o sobě nemyslí víc, než je. Když nadává (i adresně) nebo se chystá zmuchlat pracovní list, je vidět, že to není namířený vůči nikomu, že fakt řeší sebe... nevim, no, blbě se to vysvětluje, ale je bejt ve svym světě a bejt ve svym světě. Neni až tak zásadní, jestli tomu ostatní lidi rozumí, jde spíš o to, co za tim cejtí. Kdybych za tim chovánim cejtila povýšenost, budu reagovat úplně jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.