| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

na tom gymplu k nim přistupujou jinak, někomu to fakt vyhovuje mnohem víc..Míň se řeší prkotiny,chování,nedávají se poznámky, u D. na gymplu se neřeší nijak zvlášť ani sešity, úprava, mám pocit že snad ani absence sešitu ne, případně zmuchlaná koule ze sešitu, ale třeba to jen neviděli~t~, jmenuju jen to, čeho jsem si všimla u syna já.Taky neřeší úpravu zevnějšku, často ani přezutí ne, vybavenej penál, učebnice, já nevím, D. to vyhovuje mnohem víc protože na tyhle věci vždycky kašlal na záladce se to ještě sleduje..Vzhledem k tomu,že vím,že při většině hodinách píše sms a čte si, tak ani tohle nebejvá problém, až na výjimky,minule schytal kouli za čtení při přírodvědě..Na druhou stranu vyžadujou bez pardonů, i když chybí třeba dva týdny,mají den na dohnání látky, nikoho nic nezajímá, tvoje věc-a to platí celkem ve všem..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.