| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawlo, já to vím zcela jistě...A se smíchem mi to potvrzovaly i všechny jeho učitelky.Patřil vždycky všude k nejlepším, ale nikdy nehnul prstem ani o kousek víc, než nezbytně musel. Mohl vyhrávat soutěže, taky občas vyhrával, ale je když ho někdo na ně přilásil a ůdokpalů je na ně. Pak byl i rád, ale sám by nevyvinul úsilí žádný.Učitelé ho označovali za jasnej případ pro víceletej gympl, já si snad dokoc emyslím,že on by ten druhej stupeň už úplně ignoroval, kdoví,jestli by nechodil za školu, měl pocit,že se tam nic novýho neučí,za všechno měl zadarmo jedničky, žádná výzva, nic.ne že by mu to vadilo, ale vrhalo ho to do stavu rezignace, letargie, spaní..
na gymplu se musel přece jentrochu probudit:-))
Můj mladší syn chodí domů ze školy až večer, ale na otázku,co se učili, mává rukou, za celej rok nemá ani jednu jedna mínus, úkoly píše ve škole, nikdy se na nic nepodívá-a myslím nebo jsem přesvědčená o tom,že taky je řešením víceletej gympl.
Já prostě nechápu,proč nevyužít víc jejich potenciál, proč je zbytečně nechat flákat další roky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.